Stylizacja rzęs

Ładne, długie rzęsy doskonale podkreślają kobiecą urodę. Rzęsy po stylizacji w salonie kosmetycznym nie wymagają używania mascary i zapewniają trwały efekt bez makijażu, na basenie czy siłowni. W zależności od wybranej metody efekt stylizacji będzie delikatny i naturalny, lub spektakularny czy nawet teatralny.

W przypadku zagęszczania rzęs metodą 1D do jednej rzęsy własnej przyklejona zostanie jedna rzęsa sztuczna. Przedłużanie rzęs 2D, 3D lub 4D polega na doklejaniu do rzęsy prawdziwej odpowiednio dwóch, trzech lub czterech rzęs sztucznych. Są one wykonane z ultra lekkiego tworzywa syntetycznego, które nie obciąża i nie uszkadza rzęs naturalnych. Stosowanie rzęs syntetycznych zapobiega alergiom, które mogą się pojawić w przypadku stosowania rzęs z tworzyw naturalnych. Metody superobjętościowe takie jak 8D polegają na przyklejeniu do jednej rzęsy naturalnej kępki kilku rzęs sztucznych, przy czym wybiera się rzęsy najlżejsze , by przy dużej ich ilości nie obciążyć powieki i nie zniszczyć naturalnych rzęs. Po stylizacji rzęsy należy pielęgnować wg zaleceń uzyskanych w salonie kosmetycznym.

Schorzenia takie jak zapalenie spojówek, opryszczka, choroby przebiegające z łzawieniem oczu, gradówka, zakażenie bakteryjne oka, suchość oka, niedomykanie powiek, czy niektóre, wykonane w krótkim ostępie czasu zabiegi kosmetyczne stanowią przeciwskazanie do wykonania zabiegu stylizacji rzęs.

Stylizację i zagęszczanie rzęs w Salonie Kosmetycznym KIM KOSMETIK w Myślenicach wykonujemy metodami objętościowymi: 2-3 D i 4-8 D.