Zabieg Złuszczający z Kwasami Medycznymi

Wykonywany kosmetykami firmy Rhonda Allison. Zabieg przeznaczony dla osób ze skóra dojrzałą i cerą wymagającą odbudowy. Zabieg stymuluje naturalny proces złuszczania, wygładza i redukuje zmarszczki. Wyrównuje nieregularną pigmentację ,rozświetla cerę. Zalecany też dla skór trądzikowych, z trądzikiem różowatym włącznie.

Karnityna L – pobudza proces naturalnego łuszczenia się skóry. Retinol – pochodna witaminy A, przyspiesza zdolność do regeneracji skóry, poprawia transport minerałów do komórek, skóra staje się grubsza, bardziej gładka i elastyczna, efekt liftingu redukuje zmarszczki.Ekstrakt korzenia Ostryżu Długiego – bogaty w żelazo organiczne, posiada właściwości przeciwzapalne i ma szerokie spektrum terapeutycznego zastosowania. Chroni przed wolnymi rodnikami, łagodzi stany zapalne. Bimimetyczny trój peptyd składający się z 3 aminokwasów pobudza naturalny proces łuszczenia się skóry, działając jak delikatny peeling. Skóra staje się gładsza i jaśniejsza.

Zabieg Intensywnie Nawilżający Przed Makijażem

Zabieg zapewnia intensywną pielęgnację w optymalnie krótkim czasie. Przeznaczony dla suchych skór i przesuszonych (również przesuszonej mieszanej i łojotokowej) , a także profilaktycznie przed nadmierną utratą wody ze skóry. Zawarte w serii substancje aktywne zamknięte w liposomach działają wewnątrz naskórka, a kwas hialuronowy tworzy na powierzchni skóry delikatny film. Zabieg pomaga odbudować naturalny płaszcz hydro-lipidowy, nawilża głęboko i długotrwale. Doskonały jako zabieg nawilżająco-odświeżający przed makijażem na specjalne okazje.

Owocowy Zabieg Antycellulitowy

SOCZYSTA POKUSA – OWOCOWY ZABIEG NAWILŻAJĄCY I REDUKUJĄCY CELLULIT

Pielęgnacyjny zabieg dla osób z suchą skórą, wszystkimi formami cellulitu, skórą zanieczyszczoną, niedotlenioną z dużą ilością toksyn i złogów (np. palacza), utratą sprężystości i elastyczności skóry, złym samopoczuciem związanym ze zmęczeniem i stresem.

EFEKT: odbudowuje i chroni naskórek, intensywnie i długotrwale nawilża skórę, redukuje cellulit i objawy cellulitu, odżywia i dotlenia komórki, poprawia krążenie krwi pobudzając naturalne mechanizmy oczyszczająco-drenujące, wzmacnia skórę, uzupełnia minerały, wygładza, ujędrnia i uelastycznia skórę, wykazuje działanie antyoksydacyjne, głęboko relaksuje.

Zabieg Pielęgnacyjno-Uszczelniający Naczynia Krwionośne

Zabieg przeznaczony dla skór wrażliwych, płytko unaczynionych, często reagujących rumieniem, z rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi, także dla skór ze skłonnością do trądziku różowatego. Zastosowane surowce działaja przeciwobrzękowo, wzmacniają naczynia krwionośne, wyrównują koloryt skóry.

Zabieg Pielęgnacyjno-Liftingujący

Zabiegi przeznaczone dla skór z widoczną utratą nawilżenia, jędrności, elastyczności, o zmniejszonej grubości naskórka, ze zmarszczkami. Ich zadaniem jest:
• poprawa nawilżenia i odżywienia
• podniesienie jędrności i elastyczności
• redukcja i spłycenie zmarszczek
• zwiększenie gęstości skóry
• poprawa owalu twarzy
• likwidacja drugiego podbródka
• stymulacja i lifting

Zabieg Pielęgnacyjno-Regulujący Pracę Gruczołów Łojowych

Zabieg przeznaczony dla cer mieszanych, przetłuszczających się i łojotokowych. Składniki aktywne kosmetyków działają przeciwłojotokowo, przeciwbakteryjnie, przeciwzapalnie, zapobiegają powstawaniu zaskórników, zwężają rozszerzone ujścia gruczołów łojowych skóry, przyspieszają gojenie się zmian zapalnych. Zastosowanie skutecznych, ale niedrażniących i niewysuszających wyciągów roślinnych daje gwarancję optymalnej pielęgnacji.

Zabieg proponujemy dla cer:
• w każdym wieku,
• tłustych, mieszanych, łojotokowych,
• wymagających oczyszczenia,
• z rozszerzonymi ujściami gruczołów łojowych skóry,
• z zaskórnikami,
• z trądzikiem pospolitym.

Darsonwalizacja

Zabieg ten polega na wykorzystaniu do celów leczniczych prądów o częstotliwości w granicach od 300 do 500 kHz. Działanie prądów d’Arsonwala opiera się głównie na oddziaływaniu na naczynia krwionośne oraz zakończenia nerwowe skóry.
Iskrzenie, które powstaje miedzy elektrodą a skórą ma korzystny wpływ na tkankę podskórną, mięśnie twarzy ustalając mimikę. Wytwarzający się ozon posiada działanie dezynfekujące. Działanie ładunków elektrycznych powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych skóry, lepsze odżywianie i przemianę materii w tkance skórnej. Zabieg darsonwalizacji działa przeciw trądzikowi, przedwczesnemu więdnięciu skóry oraz przeciw wypadaniu włosów.

Zabieg jest całkowicie nieinwazyjny.

Wskazania do darsonwalizacji:
• łagodzenie wszelkich podrażnień skóry
• trądzik
• terapia przeciw starzeniowej
• wypadanie włosów
• łojotok skóry głowy
• łojotok skóry pleców
• łysienie łojotokowe
• odmrożenia
• świąd

Działanie darsonwalizacji:
• przyspieszenia przemiany materii w komórkach skóry
• zwiększenia absorpcji substancji leczniczych zawartych w kosmetykach
• rozgrzewania komórek skóry
• działania bakteriobójczego

Zabieg Oczyszczający + Kawitacja

W wyniku wibracji ultradźwiękowej o wysokiej częstotliwości wzrasta metabolizm komórek, rozdrabniane są wszelkie zwapnienia, przyspieszone jest krążenie krwi, dotlenienie i odżywienie skóry, zwiększa się usuwanie zbędnych produktów przemiany materii, odnowa włókien kolagenowych i elastyny. Usuwanie zanieczyszczeń, nadmiaru sebum, martwych komórek przebiega bezpiecznie i szybko.

Gwarantuje głębokie, lecz delikatne dla skóry oczyszczenie. Powoduje skuteczne złuszczenie martwych komórek naskórka, nadmiaru sebum, bakterii i pozostałości kosmetyków. Odsłania nową pełna blasku skórę. Jest doskonałym przygotowaniem do dalszych etapów zabiegu oczyszczania manualnego.

Zabieg Oczyszczający

Oczyszczanie manualne przeznaczone jest dla cer mocno zanieczyszczonych. Zabieg polega na ręcznym usuwaniu zanieczyszczeń. Aby oczyszczenie skóry nadmiernie nie obciążało cery, przed zabiegiem należy ją bardzo głęboko zmiękczyć i nawilżyć. Na zakończenie każdego zabiegu nakładana jest specjalna maska wyciszająca, łagodząca podrażnienia i przeciwzapalna. Po zabiegu przez kilka dni może utrzymywać się delikatne zaczerwienienie.

Oczyszczanie twarzy manualne jest to oczyszczanie powierzchniowe, które pozwalana na pozbycie się tłuszczu, zaskórników, łoju z warstwy rogowej naskórka, bez wnikania w jego głębsze warstwy.

Piling Ciała

Peeling to inaczej eksfoliacja lub złuszczanie, czyli usuwanie martwego naskórka. Ma na celu poprawić mikrokrążenie i koloryt skóry, wygładzić, zmiękczyć oraz przygotować do lepszego wchłaniania kosmetyków. Pomaga on też zapobiegać trądzikowi i usuwać wrastające po depilacji włosy.