Zabieg Intensywnie Nawilżający Przed Makijażem

Zabieg zapewnia intensywną pielęgnację w optymalnie krótkim czasie. Przeznaczony dla suchych skór i przesuszonych (również przesuszonej mieszanej i łojotokowej) , a także profilaktycznie przed nadmierną utratą wody ze skóry. Zawarte w serii substancje aktywne zamknięte w liposomach działają wewnątrz naskórka, a kwas hialuronowy tworzy na powierzchni skóry delikatny film. Zabieg pomaga odbudować naturalny płaszcz hydro-lipidowy, nawilża głęboko i długotrwale. Doskonały jako zabieg nawilżająco-odświeżający przed makijażem na specjalne okazje.

Zagęszczanie i Stylizacja Rzęs

Nouveau Lashes do doskonała metoda przedłużania, zagęszczania i stylizacji rzęs. Aplikacja opiera się na precyzyjnym doklejaniu każdej nowej rzęsy na całej długości rzęsy naturalnej (metoda jeden do jednego) . Metoda pozwala na wydłużenie i pogrubienie rzęs nawet do pięćdziesięciu procent.

Ogromną jej zaletą jest to, że pozwala zapomnieć o istnieniu maskary. Wykonanie zabiegu trwa około dwie godziny. Doklejane rzęsy są wyjątkowo lekkie – wykonano je z poliestrowo-jedwabnych włókien. Ten niezwykle delikatny produkt daje poczucie komfortu i pewność, że aplikacja nie wpływa na kondycję rzęs naturalnych. Rzęsy Nouveau Lashes są dostępne w różnych długościach i grubościach, dlatego też można je indywidualnie dobrać dla każdej klientki – efekt uzyskany po zabiegu zawsze będzie naturalny. Stworzenie niecodziennej oprawy spojrzenia jest łatwe dzięki rzęsom kolorowym.

Ogromnym atutem metody jest bezpieczny klej – bezwonny i całkowicie bezpieczny nawet dla najbardziej wrażliwych oczu.

O metodzie Polki czytają w najbardziej prestiżowych magazynach kobiecych. Oglądają też sesje zdjęciowe, podczas których gwiazdy noszą rzęsy Nouveau Lashes. Dziesiątki recenzji, testów i prezentacji potwierdza jedną z najwyższych pozycji Nouveau Lashes w zakresie rozwiązań stylizacyjnych.