O nas

KIM Kosmetik  to salon z długą tradycją i bogatą ofertą profesjonalnych i kompleksowych, usług z zakresu kosmetyki estetycznej i pielęgnacyjnej twarzy i ciała. W naszej pracy stosujemy innowacyjne metody i kierujemy się troską o zadowolenie klienta. Specjalizujemy się m. in w makijażu permanentnym, mezoterapii twarzy i ciała (odmładzanie),  technice mezobotoksu, laseroterapii , stylizacji paznokci. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą zabiegów w zakładkach na naszej stronie.

W naszej ofercie znaleźć można usługi i zabiegi w cenach promocyjnych, pakiety rabatowe, a dla osób chcących podarować swoim bliskim oryginalny prezent oferujemy elegancko zapakowane vouchery.

Vouchery

Szukasz oryginalnego prezentu na każdą okazję? Podaruj bliskim voucher, czyli elegancko zapakowaną kartę upominkową na zabieg kosmetyczny wybrany z naszej oferty. Możesz wskazać każdą kwotę, za którą chciałbyś zakupić Voucher.

W przypadku nie wykorzystania całości kwoty nominalnej podczas jednej wizyty, pozostała kwota zostaje zachowana do wykorzystania w przyszłości. Można również dokonać dopłaty do Vouchera.

Certyfikaty

Partnerzy

 

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner