Manicure i pedicure

 

W naszym salonie proponujemy Państwu również pielęgnację dłoni oraz stóp, a także stylizację paznokci. Zadbane dłonie, stopy i piękne paznokcie to nie tylko świadectwo zdrowia ale także elegancji. Nasze wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie pozwala nam zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie.

Wykonujemy klasyczne oraz awangardowe stylizacje paznokci metodą żelową i akrylową. Przedłużamy paznokcie na formie oraz tipsie, uzupełniamy i rekonstruujemy płytkę paznokciową. Wykonujemy klasyczny manicure francuski oraz niezwykle trwały manicure hybrydowy.

Zapraszamy również na odprężający zabieg pedicure połączony z masażem oraz peelingiem, który intensywnie odżywi, zregeneruje i wygładzi skórę stóp, dając uczucie lekkości i relaksu.
 

Nasze zabiegi:
Manicure  

Manicure to przyjemny i odprężający zabieg, któremu poddawane są paznokcie u rąk. Celem jest odżywienie i rozjaśnienie płytki paznokcia, oraz uelastycznienie skórki. Zabieg polega nie tylko na malowaniu, ale także na wyrównywaniu płytki paznokcia i skórek. Skórki odpychamy za pomocą patyczka bądź frezarki.

Manicure hybrydowy  
Manicure SPA - zabieg pielęgnacyjno-odżywczy na dłonie  

Zabieg zalecane jest dla dłoni podrażnionych, suchych i szorstkich oraz zmęczonych i pozbawionych naturalnego blasku. To manicure klasyczny lub biologiczny wzbogacony o rytuał pielęgnacji dłoni. Manicure SPA ma na celu odświeżyć i zregenerować dłonie które są w dotyku suche i szorstkie, lub z widocznymi i odczuwalnymi oznakami napięcia skóry. Zabieg ten przywraca zmęczonym dłoniom elastyczność i jedwabistą miękkość.

Składniki odżywcze zawarte w profesjonalnych kosmetykach SPA, używanych podczas zabiegu, głęboko wnikają w poszczególne warstwy skóry, dogłębnie ją nawilżając i regenerując. Dłonie po zabiegu manicure SPA są aksamitnie gładkie, odprężone i kuszą pięknym owocowym zapachem.

Przedłużanie paznokci metodą żelową, akrylową i tytanową  
PEDICURE  

Wypielęgnowane, zdrowe stopy są nie tylko podstawą dobrego samopoczucia, ale również ważnym elementem urody. Zadbaj o stopy i wykonaj pedicure. Delikatna, jedwabiście gładka skóra oraz kształtne paznokcie dodają powabu i pewności siebie każdej kobiecie. Dlatego warto otoczyć je szczególną troską i wykonać fachowy pedicure, który jest nie tylko zabiegiem upiększającym, ale przede wszystkim leczniczym. Piękne i zadbane stopy mogą być jedną z najseksowniejszych części kobiecego ciała.

PEDICURE SPA  

To relaksujący i pielęgnujący zabieg, który składa się z klasycznego pedicure oraz dodatkowo z kompleksowej pielęgnacji stopy. Niekorzystne czynniki zewnętrzne powodują szybsze starzenie się skóry oraz powodują dyskomfort objawiający się nadmiernym przesuszeniem stóp. Idealnym rozwiązaniem dla takiego problemu jest wykonanie pedicure SPA, który działa kojąco i relaksująco oraz przyczynia się do odżywienia i wygładzenia skóry stóp.