Laseroterapia

 

Laseroterapia to obecnie najbardziej dynamiczna i uznawana za najmniej inwazyjną z dziedzin medycyny estetycznej i kosmetologii. Zabiegi laserowe pozwalają na szybkie i bezpieczne skorygowanie niedoskonałości skóry twarzy i ciała. Specyfika poszczególnych laserów pozwala na oddziaływanie na konkretne problemy, działając jedynie w obrębie wybranej zmiany. To właśnie zabiegi laserowe bezinwazyjnie usuną nadmierne owłosienie czy zmarszczki, zamkną naczynka na twarzy czy nogach czy odmłodzą skórę. Indywidualnie dobrana terapia pozbawi nas kompleksów i pozwoli na nowo cieszyć się doskonałym wyglądem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegową!

 

Nasze zabiegi:
FOTOEPILACJA  

Trwała redukcja owłosienia.

USUWANIE ZMIAN BARWNIKOWYCH  

Energia świetlna emitowana przez urządzenie jest pochłaniana przez melaninę (barwnik skóry) i zamieniana na ciepło, co za tym idzie podnosząc temperaturę komórek barwnikowych powoduje ich zniszczenie.

LIKWIDACJA RUMIENIA, OBKURCZANIE NACZYŃ KRWIONOŚNYCH  

Energia świetlna emitowana z lasera jest pochłaniana przez czerwony barwnik krwi, tj. hemoglobinę, a krew „ ścina się” i niszczy od wewnątrz ściany naczynia krwionośnego. Po pewnym czasie naczynie zostaje samoczynnie usunięte z organizmu.

FOTOODMŁADZANIE  

Zabieg jest dynamicznym, nieinwazyjnym procesem polegającym na zastosowaniu impulsowego światła do odmłodzenia skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni.

Efekty zabiegu to:
• Widoczne napięcie i pojędrnienie skóry twarzy, szyi i dekoltu
• Ujednolicenie kolorytu twarzy i dekoltu
• Napięcie skóry okolicy oczu i uniesienie skóry górnej powieki
• Pozamykanie i obkurczenie zmian naczyniowych
• Powstrzymanie pojawiania się nowych zmian barwnikowych, poprzez ujednolicenie wydzielania melaniny
• Uaktywnienie syntezy kolagenu i elastyny