Kosmetyka estetyczna

 

Salon KIM Kosmetik oferuje Państwu szeroki zakres usług z dziedziny kosmetyki estetycznej, m. in.: laserowe usuwanie owłosienia, zamykanie naczynek krwionośnych, medyczne przekłuwanie uszu, opalanie natryskowe, przedłużanie i zagęszczanie rzęs, depilacja woskiem, henna i regulacja brwi, makijaż dzienny, wieczorowy, ślubny.

Przy wykonywaniu wymienionych zabiegów współpracujemy z uznanymi markami na rynku polskim i europejskim (LestheZone, Blomdahl, Sun FX, Nouveau Lashes, Depileve, RefectoCil, Peggy Sage, Bicor, Stage).

 

Nasze zabiegi:
ZAGĘSZCZANIE I STYLIZACJA RZĘS  

Nouveau Lashes do doskonała metoda przedłużania, zagęszczania i stylizacji rzęs. Aplikacja opiera się na precyzyjnym doklejaniu każdej nowej rzęsy na całej długości rzęsy naturalnej (metoda jeden do jednego) . Metoda pozwala na wydłużenie i pogrubienie rzęs nawet do pięćdziesięciu procent.

Ogromną jej zaletą jest to, że pozwala zapomnieć o istnieniu maskary. Wykonanie zabiegu trwa około dwie godziny. Doklejane rzęsy są wyjątkowo lekkie – wykonano je z poliestrowo-jedwabnych włókien. Ten niezwykle delikatny produkt daje poczucie komfortu i pewność, że aplikacja nie wpływa na kondycję rzęs naturalnych. Rzęsy Nouveau Lashes są dostępne w różnych długościach i grubościach, dlatego też można je indywidualnie dobrać dla każdej klientki – efekt uzyskany po zabiegu zawsze będzie naturalny. Stworzenie niecodziennej oprawy spojrzenia jest łatwe dzięki rzęsom kolorowym.

Ogromnym atutem metody jest bezpieczny klej – bezwonny i całkowicie bezpieczny nawet dla najbardziej wrażliwych oczu.

O metodzie Polki czytają w najbardziej prestiżowych magazynach kobiecych. Oglądają też sesje zdjęciowe, podczas których gwiazdy noszą rzęsy Nouveau Lashes. Dziesiątki recenzji, testów i prezentacji potwierdza jedną z najwyższych pozycji Nouveau Lashes w zakresie rozwiązań stylizacyjnych.

PRZEKŁUWANIE USZU (Blomdahl)  

PLASTIK MEDYCZNY – KOLCZYKI DO PRZEKŁUWANIA USZU Z ZEROWĄ (0%) ZAWARTOŚCIĄ NIKLU!

Wszystkie metale (nawet metale szlachetne, takie jak: złoto, srebro i platyna) zawierają nikiel, przynajmniej w postaci domieszek. Nikiel jest materiałem wywołującym alergię.

Dlatego też opracowaliśmy kolczyki do przekłuwania uszu oraz biżuterię hipoalergiczną z plastiku medycznego, z zerową (0%) zawartością niklu, dzięki czemu wyeliminowaliśmy możliwość rozwinięcia się alergii na nikiel.

Kolczyki z plastiku medycznego są szczególnie zalecane dla dzieci oraz osób dorosłych, które chcą mieć absolutną pewność, że w czasie gojenia się ucha po przekłuciu, nie dojdzie u nich do powstania reakcji alergicznej na nikiel.

OPALANIE NATRYSKOWE  

Wyobraź sobie piękną i zdrową opaleniznę w pięć minut.

Teraz jest to już możliwe dzięki systemowi SunFX Naturalna pigmentacja SunFX to doskonała alternatywa dla szkodliwego promieniowania UV.

SunFX to gwarancja pięknej opalenizny:
• Natychmiastowy efekt,
• Najwyższa jakość produktów
• Piękny, zdrowy odcień opalenizny
• 100% bezpieczeństwo dla skóry

Opalanie natryskowe SunFX to propozycja dla wszystkich tych, którzy pragną cieszyć się piękną opalenizną, zachowując młodość i zdrowie swojej skóry, bez ryzyka przedwczesnego starzenia się, alergii i nowotworów.

Profesjonalnie przeprowadzony zabieg opalania z wykorzystaniem sprzętu i 100% naturalnych płynów SunFX, gwarantuje najwyższą precyzję oraz jakość usługi i zapewnia bezpieczeństwo nawet dla najbardziej wrażliwych, jasnych karnacji, osób z bielactwem, alergików oraz przyszłych mam.

OPALANIE NATRYSKOWE PROSTO OD MATKI NATURY - 100% Z NATURALNYCH SKŁADNIKÓW

W czasach kiedy nasza skóra każdego dnia narażana jest na szkodliwe promieniowanie UV, zanieczyszczenia środowiska oraz silne alergeny pochodzące z kosmetyków.

SunFX postawił na zdrowie i najwyższą czystość technologiczną swoich produktów.

Każda receptura SunFX oparta jest o wyselekcjonowane naturalne barwniki organiczne, zapewniając przepiękny odcień opalenizny oraz optymalne zdrowie skórze.

Jakość oraz profesjonalizm SunFX potwierdzona licznymi międzynarodowymi nagrodami.

Zabieg intensywnie nawilżający przed makijażem  

Zabieg zapewnia intensywną pielęgnację w optymalnie krótkim czasie. Przeznaczony dla suchych skór i przesuszonych (również przesuszonej mieszanej i łojotokowej) , a także profilaktycznie przed nadmierną utratą wody ze skóry. Zawarte w serii substancje aktywne zamknięte w liposomach działają wewnątrz naskórka, a kwas hialuronowy tworzy na powierzchni skóry delikatny film. Zabieg pomaga odbudować naturalny płaszcz hydro-lipidowy, nawilża głęboko i długotrwale. Doskonały jako zabieg nawilżająco-odświeżający przed makijażem na specjalne okazje.